על סאמר סקול

סאמר סקול הוא מסורת ברחבי העולם והרפתקה מיוחדת לחופש בלתי נשכח. מדובר במחנה קיץ איכותי בו משתתפים ילדים ובני נוער מכל העולם בין הגילאים 10-18, שמגיעים למרכזי סאמר סקול קסומים באנגליה במטרה ללמוד אנגלית.
תוכנית סאמר סקול מציעה לימודי אנגלית בשיטות חווייתיות בשילוב מבחר אטרקציות מיוחדות בין אם טיולים באנגליה, מחזות זמר, פארקים, פעילויות חברתיות כמו מסיבות, ערבי דיסקו, ערבי קריוקי ועד חוגים.
אחד היתרונות הבולטים הוא הכרות עם חבר'ה מכל העולם שמגיעים מדי שנה לסאמר סקול והעובדה שהכל, אבל הכל, מתנהל בשפה האנגלית ! הזדמנות לנשום את השפה מסביב לשעון ולחזור הביתה עם אנגלית טובה מאי פעם.

סאמר סקול כמסגרת לימודים חווייתית

סאמר סקל

במחנות קיץ סאמר סקול ברחבי אנגליה וארה"ב שמים דגש על לימודי אנגלית יצירתיים במיוחד.הכוונה היא לשיעורים שאינם סטנדרטיים, המורים מעבירים את התכנים באמצעות משחקי תפקידים, הפקת פרסומות, בימוי הצגות, האזנה למוסיקה ועוד הפעלות, אתגרים משעשעים, חידונים והווי דינאמי. כמו כן, במהלך הלימודים יש התייחסות להתקדמות האישית של כל תלמיד מכל ההיבטים הנדרשים לידיעת השפה – דקדוק, הרחבת והעשרת אוצר המילים, כתיבה נכונה, כושר ביטוי ועוד.

מטיילים ונהנים בסאמר סקול

במהלך הקיץ הבלתי נשכח, נהנים הלומדים מפעילויות חברתיות מהנות דוגמת משחקי ספורט, תחרויות נושאות פרסים, חוגי אומנות ותיאטרון, מסיבות, קריוקי וטיולים מאורגנים בערים ססגוניות ותוססות, בטבע ובכפר. הטיולים מותירים זיכרונות מדהימים ומאוד מגבשים את המשתתפים. אם תשתתפו בסאמר סקול באנגליה תהנו מביקור חווייתי בלונדון הכולל ביקור במוזיאון השעווה מאדאם טוסו, טיול באוטובוס דו קומתי, ואם תשתתפו בסאמר סקול בארה"ב תוכלו לבלות ב ניו יורק ובבוסטון. הדגש הוא על יצירת חוויה לימודית מהנה, חדרי האירוח במרכזים נעימים ונקיים, הטיולים מגוונים, הפעילויות מוצעות במגוון רחב של סגנונות והלימודים כייפים.כל משתתף יפיק את המיטב מסאמר סקול.
מומלץ לבחור מרכז סאמר סקול בהתאם לגיל הילד וגם לאזור המועדף. אם כי באמת כל מתחמי סאמר סקול מושקעים ויפים ושוכנים באזורים פסטורליים וקסומים.
אל תמתינו לסוף ההרשמה, כדאי לשריין מקום בהקדם האפשרי! 

מה זה סאמר סקול

דרונט בניית אתרים