מחנה קיץ סאמר סקול - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
ברוכים הבאיםדלג על ברוכים הבאים

ברוכים הבאים

אתר סאמר סקול הוא אתר שעוסק במחנה קיץ סאמר סקול ומחנה קיץ סאמר קאמפ. זה המקום לקבל מידע עדכני על פעילויות בסאמר סקול, מרכזי סאמר סקול באנגליה ועל מרכזי סאמר קאמפ בארה"ב ובקנדה, מחירים, תאריכים, עלויות. כל הדברים שרציתם לדעת על סאמר סקול באתר שמציג בפניכם את האפשרויות השונות לקיץ בלתי נשכח עבור ילדים ובני נוער בגילאים 10-18.

סאמר סקול הוא חוויה מיוחדת המשלבת בין לימודי אנגלית בשיטות יצירתיות למפגש עם חבר'ה מכל העולם, טיולים ואטרקציות ברחבי אנגליה. הזדמנות לחיות ולנשום את השפה האנגלית, לפתח כישורים חברתיים, לטייל בחו"ל והכל בהשגחה ובתוכנית איכותית המחולקת לקבוצות ומסלולים בהתאם לגילאי המשתתפים.

סאמר סקול?
לחצו כאן
דלג על סאמר סקול?
לחצו כאן
מחנות קיץ מכל הסוגים ובכל הסגנונות! פעילויות ואקשן בלי הפסקה בסאמר סקול אנגליה, אקסטרים והפתעות לגילאי 10-18 במקומות הכי יפים עם חוויות לכל החיים! מוכנים לצאת לחוויה גדולה מהחיים? הצטרפו אלינו לקיץ שלא תשכחו לעולם
למה לבחור
סאמר סקול
דלג על למה לבחור
סאמר סקול

כאן תוכלו לקבל מידע על סאמר סקול במחירים מיוחדים, מה לחפש בתוכניות סאמר סקול כמו לימודי אנגלית בשיטות יצירתיות עם אטרקציות מדהימות, טיולים באנגליה, מפגש עם חבר'ה מכל העולם.

כיצד לבחור
חברת סאמר סקול
דלג על כיצד לבחור
חברת סאמר סקול

פעילויות ייחודיות שאין בשום סאמר סקול אחר. כיצד לבחור חברת סאמר סקול בה חושבים על הפרטים הקטנים ובראשם - הילד\ה שלכם. הפתעות ואטרקציות מסביב לשעון, לימודי אנגלית חווייתיים והכל במקומות הכי יפים באנגליה. מדריך חשוב.

עבור לתוכן העמוד