מחנה קיץ סאמר סקול - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
  שאלות ותשובות
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  שאלות ותשובות

  במה שונה סאמר קאמפ מסאמר סקול?
  בסאמר קאמפ, מחנה קיץ בארה"ב לא לומדים אנגלית בעוד סאמר סקול משולב בלימודי אנגלית חווייתיים. לסאמר סקול מגיעים ילדים ובני נוער מרחבי העולם בעוד לסאמר קאמפ מגיעים בעיקר יהודים אמריקאים. 

  מי הם המדריכים של מחנות קיץ סאמר סקול באנגליה ובארה"ב?
  לרוב מדובר במדריכים בעלי רקע בהדרכה, בוגרי מחנות קיץ סאמר סקול באנגליה או בארצות הברית בעצמם, שיש להם גישה לילדים ולעבודה עם בני נוער ושמהווים מודל חיובי עבור הילדים ובני הנוער. בכל מקרה,החברה המפעילה את סאמר סקול בוחרת כל מדריך בקפידה ומכשירה את המדריכים לפעילות מגוונת ולעבודה עם הילדים. 

  כיצד לבדוק שמחנות הקיץ מאובטחים?

  בדקו מה הם סידורי האבטחה של מחנות הקיץ, האם יש השגחה של 24/7 במחנות קיץ ושהם עומדים בתקן של ארגון המחנות האמריקאי בפרמטרים כמו מתקני המום, המזון ועוד.

  היכן שוהים החניכים בעת הקיץ?
  במחנה הקיץ באנגליה שוהים הילדים בפנימיות, קולג'ים או אוניברסיטאות יוקרה המאובזרים היטב במתקני ספורט, חדרים נעימים, מדשאות רחבות,קפיטריה ועוד. החדרים של סאמר סקול הם חדרים של רביעיות, זוגות או חדרים פרטיים (חדר יחיד לכל ילד). בסאמר קאמפ ישנם מגורים כמו בקתות עץ או אוהלים מאובזרים. לרוב מדובר בקבוצות של 10-14 ילדים מצוידים במקלחות ושירותים.

  מה כלול בעלות של מחנה קיץ בארה"ב או באנגליה?
  עזרה ברישום, גיוס הכשרת מדריכים, כרטיסי טיסה כולל מיסי נמל, דלק וביטחון. במחנה הקיץ המשתתפים נהנים מלינה, ארוחות, מגוון אטרקציות, כביסה ועוד. (העלות בסאמר קאמפ לא כוללת הוצאת ויזה לארה"ב והעלות בשני מחנות – הן אנגליה והן ארה"ב לא כוללת דמי כיס). במחיר הכולל הילד נהנה מחופשה אטרקטיבית עם ערך מוסף.
   
  איזה פעילויות מחכות לילדים במחנות קיץ באנגליה או בארה"ב?
  סאמר סקול באנגליה מציע שלל פעילויות אטרקטיביות בנוסף לשיעורי אנגלית, כגון טיולים, פעילויות ספורטיביות, מסיבות, ביקור בפארקים, שייט ועוד. בין האטרקציות ניתן למצוא ביקור בלונדון במדאם טוסו, פארק שעשועים, לונדור טור, הכולל ביקורים בבקינגהם, ביג בן, כיכר טרפלגר ועוד,  ברייטון, קיימברידג', אוקספורד.
  בסאמר קאמפ הילדים ייהנו ממגוון מסחרר של פעילויות בשטח משיט, קייקים, רפטינג, דרך קשירות חבלים, ניווטים, רכיבה, טיולים. המחנות ממוקמים בטבע במקומות יפהפיים לרוב סביב אגם כך שיש הרבה מאוד פעילויות בחיק הטבע. דיג, ארוחות שדה, קיר טיפוס ועוד.

  כיצד מתבצעות הנסיעות בין היעדים?
  הילדים נוסעים באוטובוסים שהוזמנו על ידי בית הספר ולעיתים הולכים ברגל למקומות במידה והם מאוד קרובים לקמפוס.

  כיצד לבחור מרכז של סאמר סקול?
  בחרו מרכז בהתאם לגיל של הילד, ניתן כמובן לראות את המרכזים באתר האינטרנט, לקרוא סיפורים של משתתפים משנים קודמות, לבדוק את תוכנית הפעילויות.

  כיצד נראה יום בסאמר סקול?
  היום מתחלק לפי פעילויות: בבוקר נוהגים לקום ולאכול ארוחת בוקר בקפיטריה, לאחר מכן נכנסים לשיעורי אנגלית, בצהריים אוכלים ארוחת צהריים חמה ויוצאים לפעילויות חברתיות וספורטיביות, יש זמן למנוחה ולפעילויות חברתיות בערב כגון קריוקי, ערבי דיסקו, ערבים בינלאומיים. בימים של טיולים, נהוג לצאת לטיול ליום שלם הכולל נסיעה ליעד, סיורים, אטרקציות. יום רגיל נמשך לרוב בין 07:30 בבוקר ל-22:00 בערב.

  בר ימיןדלג על בר ימין
  צור קשרדלג על צור קשר

  צור קשר

  checked
  עבור לתוכן העמוד