מחנה קיץ סאמר סקול - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
  חשוב לדעת
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  סאמר סקול חשוב לדעת

  חשוב לדעת: פעם משפחות מעטות יכלו להרשות לעצמן לשלוח את ילדיהם למחנה קיץ סאמר סקול. הסיבה? עלות סאמר סקול גבוהה במיוחד כשמדובר במקומות כמו אנגליה וארה"ב.
  אבל בשנים האחרונות יותר ויותר משפחות שולחות את ילדיהם לחוות חוויה מיוחדת במינה שתורמת רבות להתפתחות ולבגרות ילדיהם וכמובן לרמת האנגלית שלהם.

   

  חשוב לדעת

   

  למה סאמר סקול?

  הקולג'ים שאנחנו מתאכסנים בהם מייצגים מאות שנים של היסטוריה, מסורת ואיכות שמעטים יודעים עליו. אלו קולג'ים שמחנכים את הדור הבא במנהיגות בריטניה. חינוך חובה אינו עולה בבריטניה, בוא בזמן קולג'ים אלו עולים אלפי לירות סרטלינג לכל ילד כל עונה. בתוך הקולג' המפואר הכל נמצא. חדרי לימוד, מגורים, חדר אוכל, מטבח והמון המון אופי. מחוץ למבנים, הקולג' מוקף בשטחים גדולים ומגרשי ספורט מכל הסוגים, מוכרים ומוכרים פחות (קריקט למשל). כדורגל, טניס, בריכת שחיה,  מסלול קארטינג, טבע, מחנאות. הכל בהישג יד. אבל לא לציבור מבחוץ.

  הרבה יותר מקייטנה

  כמובן המושג סאמר סקול מוכר בארץ עשרות שנים. ילדי ישראל מבלים בקייטנות בארץ ובחו"ל בחופשת הקיץ, משתתפים בפעילויות ספורט, אמנות וטיולים רבים. בנוסף, יש להם הזדמנות להכיר בני גילם ממדינות שונות. לא רק ישראלים מגיעים לסאמר סקול - בני נוער מכל רחבי העולם משתתפים בחוויה זאת מדי שנה ולכולם מכנה משותף - כולם מגיעים בכדי לשפר במידה ניכרת את השפה האנגלית שמלמדים מורים מקצועיים. מעבר ללימוד אנגלית, יש המון סיבות אחרות להשתתף בסאמר סקול. זו הזדמנות לילדכם להתנסות בפעילויות שלא תמיד זמינים "בבית". רכיבה על סוסים*, פארקי שעשועים*, פארקי מים*, טיסה במטוס ים*, שייט ביאכטה מפוארת* ועוד המון פעילויות נוספות. החוויה מעניקה עצמאות וביטחון שאין למצוא במסגרת אחרת. *כפוף ליעד הנבחר.

  עם יעדים נחשקים באנגליה תוכלו לשלוח את ילדיכם לקיץ מדהים, החברה בחרה את היעדים בקפדנות לאחר ביקורים במאות מחנות קיץ וסאמר סקול באנגליה ובארה"ב.

  חשוב לדעת

  בר ימיןדלג על בר ימין
  צור קשרדלג על צור קשר

  צור קשר

  checked
  עבור לתוכן העמוד