מחנה קיץ סאמר סקול - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
  מידע להורים
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  סאמר סקול מידע להורים

  סאמר סקול - מידע להורים

  הורים, סאמר סקול מהווה חוויה מיוחדת ומעשירה להעניק לילדכם.אנחנו חיים בעידן גלובלי בו התקשורת מתנהלת בשפה האנגלית בערוצי המידע השונים – טלוויזיה, אינטרנט, בעבודה וגם בלימודים שמים דגש רב על שליטה בשפה האנגלית.

  הורים, סאמר סקול הוא חוויה מיוחדת ומעשירה לכל ילד. מדובר במחנה קיץ המתקיים בתקופת החופש הגדול ומפגיש את ילדיכם עם ילדים מכל העולם בסביבה בטוחה ואטרקטיבית, המשלבת בין לימודי אנגלית לבין חוגים, פעילויות וטיולים קסומים.

  איך סאמר סקול יתרום לילדכם?

  אנחנו חיים בעידן גלובלי בו התקשורת מתנהלת בשפה האנגלית בערוצי המידע השונים – טלוויזיה, אינטרנט, בעבודה וגם בלימודים שמים דגש רב על שליטה בשפה האנגלית.סאמר סקול מהווה חוויה כוללת המחברת בין הנאה גדולה לילדים, לימודי אנגלית חווייתיים, הכרות עם ילדים ובני נוער מכל העולם, מפגש עם תרבויות שונות. חוויה מלמדת, מהנה ומעשירה מכל הבחינות.

  חוויה תרבותית ולימודית

  הילדים שלכם יפיקו תועלת והנאה מסאמר סקול הן במישור האישי והן במישור הבינאישי. חיזוק קשרים חברתיים, העלאת הביטחון העצמי, זיכרון מקסים שילווה אותם כל החיים. ילדים ובני נוער שסיימו מחנה קיץ סאמר סקול מרבים לשמור על קשר עם חבריהם מכל העולם באמצעות המייל או הפייסבוק.

  אין לכם מה לדאוג! סאמר סקול בראש שקט

  בדקו שסאמר סקולמנוהל על ידי החברה הותיקה בתחום שמקפידה על מגוון אמצעים במטרה להבטיח את שלומם וההנאה של הילדים המשתתפים בסאמר סקול. חברה ותיקה, בעלת ניסיון עשיר המובילה בתחום מנהלת את תוכנית הסאמר סקול ברמה מקצועית ומציעה תכנים איכותיים שנבחרו בקפידה, בשילוב מוסדות לימוד איכותיים באנגליה או בארה"ב. כך תדעו שהילד שלכם בידיים הטובות ביותר.

  ליווי אישי

  חשוב שיהיה מלווה ישראלי מצטרף לכל קבוצה ומתגבר את צוות המדריכים המקומיים.כמו כן, חברות מובילות של סאמר סקל מקפידות על כך שיהיה מנהל סאמר סקול ישראלי שיעבור בין המרכזים ויהיה קשוב לכל ילד, ויוודא ששביעות הרצון היא גבוהה. הנוכחות הישראלית חשובה לילדים כשהם בחו"ל ולכן, בדקו אם באמת מתלווה מנהל ישראלי למדריכים מישראל.בנוסף, ההורים יכולים להיות בקשר עם הילד בכל עת באמצעות טלפון 24 שעות 7 ימים בשבוע.

  חלוקה לפי גיל הילד

  בדקו שמחנה הקיץ סאמר סקול מחולק למסלולים לפי גילאי הילדים, כך שהילד שלכם יהיה בקבוצת גיל המתאימה לו מבחינת עניין. בכל מקרה, סאמר סקול מיועד לילדים ובני נוער בין גילאי 10-18.

  סיווג בהתאם לרמת האנגלית

  אין לכם מה לדאוג לגבי רמת האנגלית, לא צריך להגיע לסאמר סקול עם אנגלית טובה במיוחד. כל ילד בכל רמת ידיעה באנגלית יקבל את השיעורים והלימודים התואמים לרמת הידע שלו באנגלית. ביום הראשון לסאמר סקול, הילדים מסווגים לפי רמת ידיעת שפה לאחר שעברו מבחן מיון. סאמר סקול הוא פיתרון מצוין לשיפור השפה האנגלית של הילדים ובני הנוער בכל רמה.

  בר ימיןדלג על בר ימין
  צור קשרדלג על צור קשר

  צור קשר

  checked
  עבור לתוכן העמוד