מחנה קיץ סאמר סקול - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
  חשוב לדעת
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  סאמר סקול הכל כלול

  בסאמר סקול ההנאה היא מסביב לשעון. מפגש עם צעירים מכל העולם, לימודי אנגלית חווייתיים, הרפתקאות, טיולים, והכל באנגליה הקסומה במקומות היפים ביותר. שבועיים-שלושה של כיף מתמשך, הבחירה האידיאלית לבילוי בחופש הגדול עבור בני 10-18 שרוצים ללמוד אנגלית, ליהנות בחו"ל ולחזור עם זיכרונות בלתי נשכחים.
  רבים סבורים שסאמר סקול הוא תענוג יקר, אבל אם נברר בחברות סאמר סקול מחירים נגלה שמדובר בעלות אטרקטיבית ביחס למה שמקבלים. כל ההנאות, החוויות, הלימודים ואפילו הטיסות כולל ההשגחה וההדרכה, הכול כבר כלול בתשלום! כל מה שנותר לילדים ולבני הנוער זה פשוט ליהנות. חוץ מזה, יש אפשרות לפריסה בתשלומים נוחים ואין מחיר לערך המוסף ולזיכרון שיישאר לילדים ולבני הנוער שמשתתפים בסאמר סקול.
  ילדים ובני נוער מכל הארץ, מכל שכבות האוכלוסייה, ממגוון ערים, מושבים, קיבוצים, נהנים מדי קיץ מחוויית סאמר סקול ולכן, סאמר סקול הוא בכלל לא מחנה קיץ לעשירים. זה מוצר שיש לו ניחוח בינלאומי ומיתוג יוקרתי, אבל אם תבדקו מה נכלל במחיר האטרקטיבי תתפלאו לגלות שהמחירים אטרקטיביים להפליא.

  סאמר סקול מחירים שווים

  סאמר סקול הוא מחנה קיץ משתלם ומרגש מכל הבחינות. אם תשוו את סאמר סקול לקייטנה שגרתית או אפילו לחופש גדול מחוץ למסגרת תגלו שיש לכם הרבה מאוד הוצאות נלוות על אטרקציות וכניסה לאתרי מבקרים, מוזיאונים, תוספת להדרכה שלא לדבר על זה, שקייטנה סטנדרטית לא כוללת אפשרות לינה כך שאחרי הקייטנה, בשעות אחר הצהריים והערב אין לכם למעשה אלטרנטיבה לילדים ולבני הנוער והם יבזבזו כסף רב בקניון או פשוט יסתובבו חסרי מעש. אם הם בחרו לבלות את החופש הגדול בבית, תשמעו הרבה יותר קיטורים כגון משעמם לי או תגלו שמדובר בתענוג יקר מאוד, כשכל חוויה או הנאה בה הם יבחרו תעלה לכם ביוקר ובמצטבר מדובר בהוצאות גדולות ויקרות. בחישוב פשוט, יוצא שמחנה קיץ סאמר סקול מציע לכם מחירים מאוד אטרקטיביים כשבוחנים מה מקבלים בתמורה וזאת בנוסף ללימודי אנגלית אצל מורים מעולים שהיו עולים לכם הון תועפות בארץ.

  אז מה מקבלים בסאמר סקול?

  חבילת סאמר סקול של קמפוס לימודים היא האטרקטיבית ביותר ושמה דגש מיוחד על השקעה והקפדה חסרת פשרות באיכות המדריכים, ליווי אישי ותכני לימוד יצירתיים ברמה גבוהה. הכול כדי שתהיו מרוצים וילדיכם ייהנו מכל רגע. אתם מוזמנים להשוות סאמר סקול מחירים של חברות שונות, אך בוודאי תגלו  שהחבילה של סאמר סקול – קמפוס לימודים כוללת את הכול:

  טיסות הלוך – חזור סדירות של חברת התעופה אל על, כולל הסדרי קרקע ומיסי נמל. לא צריך לדאוג או להזמין מראש, אנחנו דואגים לכול בשבילכם והטיסות כלולות במחירי סאמר סקול.
  ביטוח רפואי וביטוח מטען של חב' הראל ביטוח, כך שאתם בידיים טובות, מסודרים ויכולים ליהנות ברוגע.

  כלכלה מלאה-  לא צריך לשלם בנפרד על מלונות ולא על ארוחות. משתתפי סאמר סקול מתגוררים בבתי ספר יוקרתיים באנגליה עם מגורים נקיים ויפים ונהנים מחדרים מטופחים ומ- 3 ארוחות בריאות ומזינות ביום. אפילו כשיוצאים לטיול ניתנות למשתתפים ארוחות ארוזות והכל כבר כלול במחיר.

  לימודי אנגלית ברמה גבוהה – לימודי אנגלית מהווים חלק בלתי נפרד ממחנה קיץ סאמר סקול וכוללים כ- 20 שעות לימוד אקדמיות בשבוע.

  מגוון פעילויות – לא תאמינו כמה חוגים, סדנאות ופעילויות מכל התחומים כלולות בסאמר סקול מחירים, בין אם מדובר בפעילויות חברתיות, משחקי ספורט, בריכת שחייה, מגרשי ספורט, חוג דרמה, מסיבות בערב ועוד ועוד. לא צריך להוציא כסף, הכול כלול.

  אטרקציות מדהימות - כל הכניסות לאטרקציות (מחזמר, מדאם טוסו וכו') כלולות בהזמנת סאמר סקול מחירים נוחים שמכסים את כלל האטרקציות משייט ועד כניסה לאתרים, אטרקציות בלתי נשכחות.

  טיולים חווייתיים – במחנה קיץ סאמר סקול דואגים לכם לטיולים קסומים בנופים המרהיבים של אנגליה, טיול לבירה לונדון ועד טיול לוינזדור ועוד מקומות, תלוי במחנה הנבחר.

  מדריכים צמודים – כוח האדם שלנו הוא נבחרת עילית של מדריכים ישראלים צמודים שילוו את הילדים ובני הנוער כל הזמן.

  מנהל ישראלי - בנוסף למדריכים, קמפוס לימודים משגרת מטעמה מנהל סאמר סקול ישראלי לאנגליה, שתפקידו לעקוב מקרוב אחר הפעילות השוטפת ולסייע למדריכים בעת הצורך.

  כל ההוצאות הנדרשות כלולות במחיר ורק דמי הכיס שהם לפי בחירת כל משתתף הם ההוצאה היחידה שהמשתתפים רשאית לקבוע את סכומה ולא בהכרח יש בה צורך, אנחנו נדאג לכול.

   

  בר ימיןדלג על בר ימין
  צור קשרדלג על צור קשר

  צור קשר

  checked
  עבור לתוכן העמוד