מחנה קיץ סאמר סקול - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
  מאמרים סאמר סקול
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  סאמר סקול באנגליה – חוויה של קיץ שונה ומיוחד

  תעצמו עיניים, ותחשבו על בתי ספר בריטיים קלאסיים, על פנימיות יוקרתיות, חדרים מפנקים, מרחבים ירוקים, ערים אנגליות טיפוסיות, פעילויות ספורטיביות וסיורים מרתקים באתרים הכי יפים ותיירותיים שיש לאי הבריטי להציע. עכשיו תתעוררו, ותפנימו שזה אפשרי, עם בונוס קטן – שיפור האנגלית שלכם ברמה משמעותית. גם אם אתם לומדים אנגלית בהקבצה הכי גבוהה בבית הספר שלכם, אתם יודעים שיש לכם עוד לאן לשפר, בין אם זה בדיקציה, במבטא, או באוצר מילים שלכם.

  הדרך הכי טובה לשפר שפה, לא רק אנגלית, היא פשוט לחיות אותה. לעשות קניות באנגלית, לפלרטט באנגלית, להכיר אנשים חדשים, לסייר במקומות דוברי אנגלית, או לראות טלויזיה באנגלית. בישראל, מן הסתם, הדבר אפשרי אך קשה יותר. גם אם נראה סרט באנגלית, הכתוביות 'יסגרו' לנו את הפערים ואת המילים החסרות שחסרים לנו. שהות של כמה שבועות באנגליה, בסביבה של צעירים בני גילכם, עם תחומי עניין דומים לשלכם, יגרמו לכם לשוחח באנגלית, לתרגל ולשפר את האנגלית שלכם.
  סאמר סקול, חוויה מיוחדת במינה, בה תשהו באחת מהפנימיות היוקרתיות, אותן אתם בטח מכירים מהסרטים, רק בלי התלבושות האחידות, המשמעת הבריטית הנוקשה ויום לימודים ארוך. סאמר סקול היא למעשה אפשרות להעביר כמה שבועות בקיץ בחופשה, לבד ובלי הורים, ממש כמו האחים הגדולים יותר שלכם, אך כמובן עם מדריכים מוסמכים ומנוסים, שיהיו שם בכל מקום ובכל זמן כאשר תצטרכו אותם. זוהי גם הזדמנות להכיר צעירים בני גילכם, מכל העולם אשר באו, בדיוק כמוכם, להעביר את הקיץ שלהם בצורה ייחודית ומהנה, ועל הדרך, ללמוד ולשפר את האנגלית שלהם.

  סאמר סקול באנגליה – דרך שונה לחוות שפה

  חוץ משיעורי אנגלית שמועברים על ידי מורים מנוסים, אשר יעבירו לכם את שיעורי האנגלית היחודיים שהורכבו במיוחד לבני גילכם, ולרמת האנגלית שלכם. אחרי כמה שתסיימו ללמוד, תוכלו להתפנות לפעילויות המהנות באמת – ערבי גיבוש, ימי פעילות אקטסרים, ימי ספורט  מאתגרים, לילות דיסקטוק וריקודים, וסיורים ברחבי אנגליה ולונדון, וכמובן איך לא, סיור בכלי הרכב הכי בריטי שיש – אוטובוס קומותיים אדום.
  אז אם בא לכם כמה שבועות של חוויה חדשה שלא הכרתם, אשר בני נוער רבים אשר כבר ניסו אותה כבר נרשמו מראש למחזורים הבאים בשנה הבאה, אל תחכו לרגע האחרון. בחרו לכם סאמר סקול במקום המועדף עליכם, מתוך רשימה של מספר בתי ספר ופנימיות, במקום שנראה לכם הכי מתאים לכם, ותוכלו לחזור כבר בקיץ הקרוב הביתה, מלאי חוויות ועם אנגלית משופשפת ואוצר מילים עשיר.
  בר ימיןדלג על בר ימין
  צור קשרדלג על צור קשר

  צור קשר

  checked
  עבור לתוכן העמוד