מחנה קיץ סאמר סקול - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
  מאמרים סאמר סקול
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  איך תמקסמו את חווית summer school

  בואו נחשוב רגע על החופש הגדול: מה אתם מתכננים? האם שוב תבלו שעות ארוכות מול הטלוויזיה או תשחקו במחשב?תלכו מדי פעם לבריכה ובעיקר תשוטטו בקניון? אולי החופש הגדול הזה תעשו משהו שונה? חווית  Summer school היא בדיוק החוויה שעושה את ההבדל בין חופשה סטנדרטית וצפויה לבין חופשה חלומית ובלתי נשכחת.

  סאמר סקול הוא קונספט מנצח מכל הבחינות: מדובר במחנה הקיץ מתקיים בחו"ל באנגליה או בארה"ב ומעניק לכם הזדמנות נדירה לראות עולם. כמו כן, לומדים בו אנגלית בדרכים יצירתיות ומעניינות, כך שתוכלו לחזק את המיומנויות הדיבור, הקריאה, הכתיבה והדקדוק שלכם בשפה החשובה עליה גם נבחנים בבחינות הבגרות. בנוסף להכל, summer school שופע טיולים ופעילויות העשרה, בין אם נסיעה ללונדון, בוסטון או ניו יורק (תלוי ביעד בו בחרתם), ביקור במוזיאונים, צפייה בהצגות או מחזות זמר, טיול בפארקים משגעים ומפגש מיוחד עם ילדים ובני נוער מכל העולם.
  ההנאה בסאמר סקול היא בלתי רגילה וכמובן שתוכלו להפיק ממנה את המיטב. לפניכם מספר דרכים איך למקסם את ההנאה ואת  הפוטנציאל שטומן בחובו הסאמר סקול.

  הפיקו את המיטב מלימודי אנגלית
  summer school מציע לכם לימודי אנגלית ברמה המותאמת לכם באופן אישי. ביום הראשון של מחנה הקיץ הן באנגליה והן בארה"ב, תעברו מבחן לסיווג רמת האנגלית שלכם. לאחר מבחן זה, תשובצו בכיתה בהתאם לרמת הידע והשליטה שלכם בשפה האנגלית. השיעורים בסאמר סקול שונים מהלימודים שהכרתם: הם מאוד יצירתיים ומלהיבים, המורים עושים שימוש בטכניקות מעניינות, כגון הפקת פרסומות, משחקי תפקידים, האזנה למוסיקה ועוד. חשוב מאוד שתיקחו חלק פעיל בשיעורים, שתקדישו את מלוא תשומת הלב כדי באמת ללמוד אנגלית ואם יש שיעורי בית או משימות – שתבצעו אותם, כדי שבאמת תוכלו לשוב ארצה עם אנגלית טובה יותר. בכל מקרה, יהיו לכם המון הזדמנויות לתרגל את השפה האנגלית עם הילדים ובני הנוער שמגיעים מארצות אחרות, כיוון שהשפה שתקשר ביניכם תהיה השפה האנגלית.  ליצור קשרים חברתיים
  הקשרים החברתיים שתצרו במסגרת summer school הם קשרים חברתיים מיוחדים במינם. אתם תכירו ילדים ובני נוער ממדינות שונות, בעלי רקע תרבותי אחר, שדוברים שפות אחרות ותוכלו לתקשר אתם בשפה האנגלית. לא תאמינו כמה זה מסקרן להכיר ילדים ובני נוער ממדינות ותרבויות אחרות – זה הוא פתח לקשרי חברות אמיצים. בסופו של דבר, תבינו שלמרות הפערים התרבותיים אתם מאוד דומים ורוב הסיכויים שתסיימו את summer school עם המון חברים חדשים.

  טיולים והרפתקאות
  summer school מאפשר לכם לבקר במקומות מיוחדים ומעניינים, תוכלו לחזור עם חוויות מיוחדות, ביקור במוזיאון מאדאם טוסו, שייט בנהר התמזה, סיור בלונדון או בניו יורק או בוסטון ועוד. אתם מוזמנים לבלות וליהנות, להכיר מקומות, לראות נופים, לצלם את המקומות האלה ואפילו לתעד ביומן אישי את החוויות שלכם. 

  בר ימיןדלג על בר ימין
  צור קשרדלג על צור קשר

  צור קשר

  checked
  עבור לתוכן העמוד