מחנה קיץ סאמר סקול - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
  לפי גלאים
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  סאמר סקול לפי גילאים

  אין ספק שלילדים חשוב מאוד להיות עם בני גילם, תחושת השותפות וההדדיות, הכרות עם חברים בגילאים שלהם תורמת מאוד להתפתחות האישית והחברתית שלהם.
  במחנה קיץ סאמר סקול מקפידים מאוד על הגדרה ברורה של קבוצות גיל והילדים שעתידים להשתתף בסאמר סקול מחולקים לקבוצות על פי הגיל שלהם.
  מרכזי סאמר סקול שמחולקים לפי גילאים והקבוצות של הילדים שמגיעים למרכז אף הן מגובשות בהתאם לגילאי המשתתפים.
  המחשבה שעומדת מאחורי סאמר סקול לפי גילאים, היא שלילדים יהיה כיף וקל יותר עם בני גילם, הרי הם מתעניינים באותם תחומים, נמצאים פחות או יותר באותה רמה בשליטה שלהם בשפה האנגלית, וכך הם ירגישו בקבוצת "השווים" להם ולא גדולים ובוגרים או צעירים מדי ביחס למשתתפים האחרים.

   

  סאמר סקול לפי גילאים

  מרכזי סאמר סקול לגילאים שונים

  החלוקה של סאמר סקול לפי גילאים חלה על הטווח שבין גילאי 10-18. לרוב, ניתן לראות את מרכזי הסאמר סקול מחולקים לקבוצות הגיל הבאות: גילאי 10-14, גילאי 13-15, גילאי 14-16, גילאי 16-18.
  בכל קטגוריית גיל, ניתן לבחור בין מספר מרכזים שמתאימים לקבוצת הגיל המבוקשת, כל המרכזים עומדים בסטנדרטים הגבוהים של סאמר סקול אך ממוקמים ביעדים שונים ברחבי אנגליה (קרוב לערים מרכזיות דוגמת ברייטון, אוקספורד, קיימברידג' או לונדון). מי שיכול להשתייך לשתי קבוצות גיל (למשל, ילד בן 13 יכול להשתייך לקבוצת גיל סאמר סקול שבין גילאי 10-14 ולקבוצת גיל שבין גילאי 13-15, יוכל לבחור את המרכז המועדף עליו או בהתאם לריכוז הגבוה של בני גילו, בין אם בחרו ללכת למרכזים שמתאימים לבני 10-14 או בין למרכזים שמתאימים לגילאי 13-15 וכמובן תלוי אם רק עכשיו מלאו לו 13 שנים או שהוא כבר אחרי גיל 13).

  איזה מרכזי סאמר סקול לפי גילאים מחכים לכם?

  בין המרכזים שמוצעים לבני 10-14 ניתן למצוא את מרכז שיפלייק היפייפה, לגילאי 13-15 יוצעו מרכזי סאמר סקול דוגמת רויאל סקול, לידינגטון קיימברידג', בני ובנות 14-16 יוכלו לבחור בין מרכז ברייטון,  באת', אוקספורד, סקוטלנד, או ברונל בלונדון. גילאי 16-18 יוכלו לבחור בין מרכז אוקספורד, איסטבורן או הארו שבלונדון. 
  הפעילות החברתית והתיירותית של המשתתפים בסאמר סקול מתעדכנת לפי גילאי המשתתפים. החבר'ה הצעירים ייהנו מטיולים מגוונים, מופעי בידור, חוגים והחבר'ה הבוגרים יותר מטיולים ופעילויות שמתאימים יותר לבני חטיבת הביניים או לתיכוניסטים.

   סאמר סקול לפי גילאים

  בר ימיןדלג על בר ימין
  צור קשרדלג על צור קשר

  צור קשר

  checked
  עבור לתוכן העמוד