מחנה קיץ סאמר סקול - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
  אנגליה או ארה"ב
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  סאמר סקול באנגליה או סאמר סקול בארה"ב

  שואלים את עצמכם: סאמר סקול באנגליה או בארה"ב – לאן כדאי לנסוע? המדריך הבא יסייע לכם לקבל החלטה !

  עד לא מזמן התקיים מחנה קיץ סאמר סקול אך ורק באנגליה ובאילו בארה"ב יכלו הילדים להשתתף בסאמר קאמפ, שהקונספט שלו מעט שונה מסאמר סקול.
  כך למשל, בסאמר קאמפ לא לומדים אנגלית, זה הוא מחנה קיץ שרוב משתתפיו הם ילדים ובני נוער יהודים והוא מתמקד בעיקר סביב פעילויות שטח ופעילויות אקסטרים.

  סאמר סקול מגיע לאמריקה

  השנה הילדים יכולים לבחור בין סאמר סקול באנגליה לבין סאמר סקול בארה"ב. מדובר במחנות קיץ שיש ביניהם קווי דמיון רבים, כיוון שמטרת העל שלהם היא ללמד את הילדים את השפה האנגלית בדרך יצירתית דרך פעילויות פנאי, מפגשים מיוחדים עם ילדים ובני נוער מרחבי העולם, שיטות מיוחדות של משחקי תפקידים, הפקת פרסומות, כתיבה יוצרת ועוד. כמו כן, הילדים ישנים במרכז איכותי – קולג' או פנימייה עם מתקנים פנאי וספורט מתקדמים, בריכת שחייה, מגרשי ואולמות ספורט, צוות מורים ומדריכים מעולה ועוד.


  חדש 1
  מה הם ההבדלים בין סאמר סקול אנגליה לבין סאמר סקול בארה"ב

  כמובן שיש הבדלים בין סאמר סקול באנגליה לבין סאמר סקול בארה"ב. נתחיל מעניין התקציב, סאמר סקול בארה"ב עולה מעט יותר מסאמר סקול באנגליה בגלל המרחק של ארה"ב מישראל והטיסה הארוכה.
  כמו כן, סאמר סקול ארה"ב מחייב הוצאת ויזה – אשרת כניסה ושהייה בארה"ב לפרק הזמן שבו מתקיים הסאמר סקול והוצאת הויזה היא האחריות האישית של כל משתתף ולכן, מי שלא מוציא ויזה לא יוכל להשתתף בסאמר סקול בארה"ב. לעומת זאת, סאמר סקול אנגליה לא מחייב הכנות מיוחדות כגון  הנפקת ויזה וכל מה שצריך זה דרכון בתוקף.
  סאמר סקול בארה"ב מתאים יותר למי שמחפש אווירה אמריקאית, מעוניין לראות את בוסטון או את ניו יורק, יתכן שזה הוא ילד או ילדה שכבר היו באנגליה או באירופה ומחפשים משהו קצת שונה. כמו כן, יש לזכור את המרחק בין ארה"ב לישראל, אם ההורים מעוניינים לבקר את הילד בסאמר סקול הרי שיותר רחוק להגיע לבקרו בסאמר סקול בארה"ב מאשר בסאמר סקול באנגליה.
  מעבר לכך, יש לשים לב שסאמר סקול באנגליה מתחיל בגיל 10 ואילו סאמר סקול בארה"ב מתאים לבני ובנות 13 ומעלה.
  בכל מקרה, בחרו את סאמר סקול לפי מה שנוח לכן טכנית, תקציבית, מבחינת נופים ואטרקציות, מרחק ובכל סאמר סקול שתבחרו, הן בארה"ב והן באנגליה מובטחת לכם הנאה מדהימה וחוויה בלתי נשכחת.

  בר ימיןדלג על בר ימין
  צור קשרדלג על צור קשר

  צור קשר

  checked
  עבור לתוכן העמוד